اخبار

باشگاه خبرنگاران جوان – تکذیب انتساب فایل صوتی خلاف واقع به کارمندان سازمان بورس


سافتی من –

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی انتشار فایل صوتی درباره شرایط بازار سرمایه مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار در اطلاعیه ای اظهار کرد: یک فایل صوتی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن عنوان شده یکی از کارکنان سازمان بورس و اوراق بهادار اقدام به ارائه تحلیل از وضعیت کنونی بازار سرمایه کرده است.
بدین وسیله به اطلاع عموم مردم و سهامداران بازار سرمایه می‌رساند انتساب این فایل صوتی به هر یک از کارکنان این سازمان کذب است و منتشرکنندگان با این ترفند تلاش کرده‌اند به سخنان عنوان شده در این فایل جامه حقیقت بپوشانند. این در حالی است که تحلیل ارائه شده نیز حاوی اتهامات بی‌اساس است.
بیشتر بخوانید

به اطلاع می‌رساند سازمان بورس و اوراق بهادار به مسئولیت خود در قبال سهامداران پایبند است و در حدود اختیارات خود پیگیر بهبود شرایط در بازار سرمایه است. از جمله اقدامات اخیر این سازمان می‌توان به دیپلماسی فعال در مخالفت با قیمت‌گذاری دستوری در صنایع مختلف، تاکید بر اهمیت شفاف شدن روابط مالی دولت با پالایشگاه‌ها، جلسات با مدیران ارشد صنایع و پیگیری موانع و مشکلات برای شکوفایی بیشتر بازار سرمایه اشاره کرد.
انتهای پیام/
∎​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *