اخبار

بسیج نیوز – راه‌اندازی ۷۶۰ صندوق راه اندازی قرض الحسنه در استان مرکزی


سافتی من –

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی،سرهنگ پاسدار «محمد گودرزی» معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه فراهان اظهار داشت: بسیجیان در همه عرصه های مختلف همیشه پیش قدم بوده اند و سپر بلای مردم می شوند و به برکت حضور موفق و کارآمد بسیجیان، خدمت رسانی به مردم شتابنده توسط سپاه و بسیج در حال انجام است.
وی با بیان اینکه بسیج مظهر تجلی اراده الهی و نماد رحمت واسعه الهی است،گفت: بسیج در دامان سختی ها رشد پیدا کرده و در عرصه های نبرد به رشد و بالندگی رسیده و لذا بسبج مولود میدان جهاد و نماد خدمت رسانی به مردم است.
سرهنگ گودرزی افزود: طی کردن مسیر تکامل و فتح قله های بلند عزت، کرامت و استقلال با بسیج شدنی است و انقلاب اسلامی و ملت ایران برای پیشرفت و سعادت نیازمند بسیج و فرهنگ بسیجی است.
وی ادامه داد: بسیج تکیه گاه قوی و مطمئن مردم و مستضعفان است و توفیقات بزرگ کشور و خلق دستاوردهای عظیم در عرصه های مختلف به برکت بسیج است و امروز بسیج شعله های امید را در بین مردم روشن می کند.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: بسیجیان سفیران کار و تلاش هستند و امروز بسیج الگوهای موفق به کشورهای اسلامی ارائه کرده و پایگاه های بسیج امروز مرکز جهاد و خدمت رسانی به مردم هستند و محلی برای به نمایش گذاشتن ظرفیت ها و استعدادهای جوانان و نوجوانان شده اند.
وی با اشاره به فعالیت های سپاه در حوزه اقتصاد مقاومتی بیان کرد: در راستای ایجاد اشتغال و کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی راه اندازی صندوق های قرض الحسنه مردم پایه در دستور کار قرار گرفته که در سطح استان مرکزی بیش از ۷۶۰ صندوق راه اندازی شده و بیش از ۳۵ هزار نفر در آنها نقش آفرینی می کنند.

انتهای پیام/

∎​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *