فارس – پیش فروش 4 محصول سایپا از فردا آغاز می شود


سافتی من –
به گزارش  خبرنگار خبرگزاری فارس، پیش فروش 4 محصول گروه خودروسازی سایپا به مناسب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) (طرح عادی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) از فردا یکشنبه 1401.11.30 آغاز می شود. 
در این دوره شرکت خودروسازی سایپا 4 خودرو ساینا S دوگانه سوز، کوییک – مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX را با زمان تحویل آبان لغایت اسفند 1402 به متقاضیان ارائه خواهد کرد. 

متقاضیان از ساعت 13 روز یکشنبه مورخ 1401.11.30 می توانند جهت ثبت نام به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com  وارد شوند و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و پیش ثبت نام به مدت 2 روز تا ساعت 13 روز سه شنبه 1401.12.2 اقدام کنند.
متقاضیان باید تا پایان مهلت پیش ثبت نام نسبت به وکالتی کردن حساب و تکمیل موجودی، حداقل به مبلغ 1.100.000.000 ریال در حساب وکالتی اقدام و تا آغاز ثبت نام، وجه مذکور را در حساب خود حفظ کنند. 
لازم به ذکر است درمرحله پیش ثبت نام، اولویت جهت ثبت درخواست متقاضیان وجود ندارد. بدیهی است مبلغ واریزی در حساب وکالتی شخص متقاضی باقی می ماند و هیچگونه برداشت وجهی توسط شرکت از حساب مذکور صورت نمی پذیرد و در این خصوص هیچگونه مسئولیتی بر عهده گروه خودروسازی سایپا نیست.
متقاضیان حائز شرایط مطابق مفاد بخشنامه می توانند از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 1401.12.3 به آدرس https://saipa.iranecar.com جهت ثبت نام و پرداخت یکباره وجه مطابق جدول بخشنامه از طریق درگاه اینترنتی تا تکمیل ظرفیت اقدام کنند. لازم است واریز وجه به حساب شرکت سایپا/پارس خودرو صرفاً توسط شخص متقاضی و از حساب ایشان صورت پذیرد.
همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز همزمان از ساعت 13 روز یکشنبه مورخ 1401.11.30 به مدت 3 روز جهت متقاضیان  این طرح فراهم است و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی شود. 
از جمله شرایط عمومی بخشنامه برای ثبت نام متقاضیان خرید محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها است که بر این اساس هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم است. امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نیست. امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد. متقاضی طی 48 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های خودروساز نداشته باشد. 
پایان پیام/ 
 
∎​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *