قیمت طلا و سکه امروز 28 دی 1401 / طلا 2 میلیون تومانی شد – سافتی من

به گزارش سافتی من، قیمت سکه امامی امروز 28 دی 1401 در حال پیشروی در کانال 22 میلیون تومانی است. قیمت طلا (18عیار) نیز در لحظه تنظیم این گزارش وارد کانال دو میلیون تومانی شده و دو میلیون و 17 هزار 100 تومان قیمت خورده است.

قیمت سکه امامی
قیمت سکه امامی بر اساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، اکنون 22 میلیون و 554 هزار تومان است و نسبت به قیمت بازگشایی بازار، مسیری افزایشی را طی کرده است؛ قیمت روز گذشته سکه 22 میلیون و 353 هزار تومان ثبت شده است. حباب این نوع سکه در این لحظه سه میلیون و 601 هزار تومان است.
قیمت سکه بهار آزادی
سکه بهار آزادی نیز اکنون در لحظه تنظیم این گزارش 21 میلیون و 309 هزار تومان قیمت دارد. حباب این فلز ارزشمند دو میلیون و 411 هزار تومان برآورد می‌شود. آخرین نرخ روز گذشته سکه بهار آزادی، 21 میلیون و 196 هزار تومان ثبت شده است.
قیمت نیم‌ سکه
قیمت نیم ‎‌سکه در حال حاضر 13 میلیون و 250 هزار تومان است و نسبت به نرخ روز گذشته 50 هزار تومان افزایش تجربه کرده است. حباب این سکه سه میلیون و 148 هزار تومان ثبت شده است.

قیمت ربع سکه
قیمت ربع سکه اکنون هشت میلیون و 750 هزار تومان تعیین شده و از روز گذشته به این سو مسیری افزایشی را طی کرده است. حباب این نوع سکه نیز چهار میلیون و 22 هزار تومان برآورد می‌شود. این افزایش قیمت در ربع سکه به معنای شکست سیاست عرضه ربع سکه در بورس است.
قیمت سکه گرمی
قیمت سکه گرمی نیز چهار میلیون و 500 هزار تومان برآورد می‌شود. حباب این سکه نیز دو میلیون و 172 هزار تومان است و نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.
قیمت ربع سکه که با عرضه در بورس کالا در بورس کالا کاهشی شده بود حالا دور روز دوباره افزایش قیمت را تجربه می‌کند. حباب این نیز که تا کانال سه میلیون تومانی نزول پبدا کرده بود امروز مجددا در کانال چهار میلیون تومان قرار گرفته است.
به طئر کلی قیمت سکه در چند هفته گذشته به دلیل ثبات قیمت دلار نوسان کمی را تجربه کرد، اما حالا با راه افتادن دوباره قطار صعود دلار به نظر می‌آید سکه نیز مجددا افزایشی شده و راه به کانال‌های بالاتر پیدا کرده است.
آخرین پیش‌بینی‌ها را در صفحه پیش بینی قیمت طلا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *