اخبار

مهر – کارگروه تبدیل وضعیت نیروهای قراردادموقت نفت تشکیل شد


سافتی من –
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نفت، مهدی علی مددی، سرپرست معاونت سرمایه انسانی وزارت نفت صمن تأکید بر احیای سمت‌های سازمانی حذف شده صنعت نفت، گفت: تبدیل وضعیت نیروهای قراردادموقت بر اساس آزمون‌ها و نیازهای اعلامی شرکت‌ها انجام می‌شود.
جواد اوجی، وزیر نفت نهم مهرماه در جریان سفر به گچساران، در نشست مردمی شورای اداری این شهرستان به برنامه وزارت نفت برای احیای سمت‌های سازمانی اشاره کرد و گفت: در دولت گذشته، ۱۰ هزار سمت در صنعت نفت حذف شد که این خود چالشی بزرگ در مسیر تحقق فعالیت‌های صنعت نفت است.
در همین رابطه مهدی علی‌مددی ضمن تأکید بر سخنان وزیر نفت درباره احیای سمت‌های سازمانی که اخیراً در نشست مردمی شورای اداری شهرستان گچساران مطرح شد، اعلام کرد: با توجه به رویکرد مثبت وزیر نفت در این زمینه و با در نظر گرفتن نیاز شرکت‌های تابع وزارت نفت، سمت‌های سازمانی حذف‌شده، احیا خواهند شد.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به رویکرد وزیر نفت درباره به کارگیری نیروهای بومی در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه در صنعت نفت نیز اشاره و عنوان کرد: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت همه تلاش و تمهیدات لازم را به‌کار خواهد بست تا استفاده حداکثری صنعت نفت از نیروهای بومی در سطح استان‌ها با دریافت مجوزهای لازم محقق شود.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: فرآیند تبدیل وضعیت حدود ۵۴۰۰ نفر از مشمولان ایثارگر که هم‌اکنون در قالب قراردادهای مدت‌معین و مدت‌موقت با صنعت نفت همکاری می‌کنند تا پایان سال نهایی می‌شود.
علی‌مددی درباره بحث تبدیل وضعیت بخشی از نیروهای قرارداد مدت موقت که در قالب طرح توانمندسازی، آزمون‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند نیز اعلام کرد: کارگروهی از حوزه‌های برنامه‌ریزی و تأمین نیروی انسانی شرکت‌های اصلی در حال بررسی هستند و تبدیل وضعیت پذیرفته‌شدگان در برابر نیازهای اعلامی شرکت‌ها، پس از صحت‌سنجی و انجام مصاحبه‌های فنی تخصصی، اجرایی می‌شود.

∎​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *